У Бучі – відкривається нова школа, у Вишгороді – з’явиться дитсадок

Автор: | 22.05.2020


Як повідомляє Бучанська міська рада, початкова школа № 9  буде функціонувати після завершення будівництва у новому приміщенні по вул. Вишневій.

Відкриття школи дасть можливість з 1 червня 2020 року організувати прийом заяв та документів до 1-х класів. Першочергово до закладу освіти будуть зараховані діти:

  • місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти (за представленням будь-якого документу, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти);
  • діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у Бучанській українській гімназії, та діти працівників цього закладу освіти.

Крім того, як повідомляє КОГА, новий дитячий садок у м. Вишгород відкриють до кінця цього року. Будівництво дошкільного дитячого навчального закладу по вул. Дніпровській, 9а здійснюється в рамках проєкту “Велике будівництво”.

Станом на 22 травня будівельна готовність об’єкту становить 90%.

Нагадаємо, на Київщині планують у червні – на початку липня цього року завершити будівництво автомобільної дороги Обухів — Українка — Трипілля із влаштуванням дорожніх знаків та дорожньої розмітки. Цей проєкт також реалізують в рамках державної програми “Велике будівництво”.

Сообщение У Бучі – відкривається нова школа, у Вишгороді – з’явиться дитсадок появились сначала на Великий Київ.Источник